KONST / Litografier / Färglitografi 14366587
nr 1436 6587
Lars Hofsjö
(f. 1931), Sverige
Signerad, numrerad 8/300. Färglitografi, bildmått: 48x33cm, yttermått inklusive ram: 65x49cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 december 2021
kl 18:35:44
5/12 16:08:40
6/12 18:24:26
Lars Hofsjö
Läs mer om Lars Hofsjö